O nas

Dlaczego Gift Factory For Weddings?

W Gift Factory wierzymy, że istotą każdego prezentu jest intencja obdarowującego. Idealny prezent musi mówić sam za siebie! Szczególny podarunek, wręczany najbliższym w dniu ślubu, to dla nas zatem nic innego jak pełne miłości “Dziękuję”. Naszą inspiracją, a zarazem motywacją do działania są Wasze najpiękniejsze i najbardziej wzruszające uczucia i emocje. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że do ich przekazania wybieracie skomponowane przez nas prezenty.

Nad naszą ślubną ofertą najchętniej pracujemy bezpośrednio z Parą Młodą. Kto lepiej niż Wy, wie co chcielibyście przekazać wręczając najbliższym ślubne podarunki? Kiedy dostajemy możliwość poznania Waszej historii, stylu, gustu i wyobrażeń, jesteśmy w stanie znacznie lepiej sprostać Waszym wymaganiom. Każde doświadczenie uczy nas, że liczba rodzajów prezentów na ślub jest w zasadzie nieograniczona. Zależy jedynie od wyobraźni Państwa Młodych, Od dopasowanych pod styl wesela pudełeczek, po wykonane na zamówienie, spersonalizowane opakowania, od klasycznych prezentów po najbardziej awangardowe pomysły – Wasze “Dziękuję” zostanie opowiedziane przez nasz prezent, ale zawsze “Waszymi słowami”!

Gift Factory For Weddings

Jak Działamy?

Idealny prezent to wypadkowa całego szeregu ważnych i ważniejszych czynników. Zapewniamy: Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy lepiej niż ekipa Gift Factory! Nawet najszersza oferta, bez odpowiedniego zaangażowania całego zespołu, nie gwarantuje sukcesu. Dzień Waszego ślubu to dzień szczególny i to właśnie dlatego poświęcacie tyle uwagi na jego doskonałe zaplanowanie. Od wyboru miejsca i daty, sukni ślubnej, garnituru, wyglądu zaproszeń, kwiatów, menu, dekoracji stołu, aż po najdrobniejszy szczegół - dbacie o to, aby w tym dniu wszystko było perfekcyjne i na swoim miejscu. Wasze zaangażowanie i wyjątkowa dbałość o najdrobniejsze detale, stała się dla nas inspiracją do stworzenia kolekcji Gift Factory For Weddings.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prezenty dodatkowo uświetniły, tak starannie przez Was zaplanowane, przyjęcie weselne. Wasze zdanie w tym wyjątkowym dniu ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Wybrany przez Was motyw przewodni wesela, dekoracje, kolory, kwiaty, styl, w którym chcielibyście zorganizować całe przyjęcie - rok rocznie stają się dla nas inspiracją i źródłem pomysłów przy projektowaniu kolekcji prezentów ślubnych Gift Factory For Weddings. Każdą naszą propozycję prezentową, możecie dowolnie edytować, zaproponować nam preferowane przez siebie dodatki, kolory, dekoracje - podejmiemy każde wyzwanie! Z tego powodu, od momentu otrzyiania od Was pierwszego zapytania, w procesie wyboru towarzyszyć Wam będzie doradca Gift Factory For Weddings. To on pomoże Wam wybrać idealne podziękowania dla gości, rodziców i świadków, doradzi jaki upominek najpełniej spełni Wasze oczekiwania. Podczas wyboru doskonałego zestawu upominkowego możecie liczyć także na wsparcie naszego towaroznawcy i sommeliera.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Nowoczesna Oferta Gift Factory

Produkty Najwyższej Jakości
Dopasowana
Dekoracja
Indywidualne
Oznaczenie
Elastyczność

Wszystkie produkty, które trafią do wybranych przez Was prezentów zostały wyselekcjonowane zgodnie z Waszymi oczekiwaniami – przecież to one są dla nas najważniejsze. Gwarantujemy jednak nie tylko ich rodzaj, ale także najwyższą jakość.

Prezenty w Gift Factory For Wedding ozdabiamy zgodnie z obranym przez Was stylem przyjęcia weselnego. Dzięki temu zabiegowi nasze upominki idealnie dopełniają dekorację stołu i sali, a także stanowią realną pamiątkę.

Prezenty na ślub muszą zostać indywidualnie opisane, stanowią przecież nie tylko podziękowanie, ale i pamiątkę dla Waszych gości. Oznaczenie może przybrać dowolną formę: dedykacji, podziękowań, Waszych imion z zaznaczoną datą ślubu etc.

W Gift Factory staramy się sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom. Jeżeli nie znajdziecie w naszej ofercie prezentów idealnie odpowiadających Waszym wyobrażeniom, postaramy się je dla Was indywidualnie zaprojektować i wykonać.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro