Etykiety Wiszące

Etykiety Roślinne

Etykiety o motywach floralnych świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie roślinnej dekoracji stołu podczas przyjęć weselnych organizowanych w ogrodach, oranżeriach i na łonie przyrody. Wśród naszych propozycji znajdziecie zawieszki z motywem liści palmy, monstery, paproci i eukaliptusa. Wyjątkowe, zielone projekty są odpowiedzią na najnowsze trendy w stylistyce ślubnej tzw. przyjęcia weselne w stylu greenery.
Egzotyczne liście palmowe to wzór, który sprawdzi się świetnie nie tylko na modnych weselach w stylu greenery, ale także podczas wyjazdowych wesel organizowanych w tropikalnym klimacie. Delikatne wyobrażenia  gałązek, pędów, rodzimych liści i paproci w tym delikatne wianki, świetnie wpisują się zaś w stylistykę rustykalnych ślubów.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Etykiety Kwiatowe

Etykiety o motywach kwiatowych stanowią najczęściej wybieraną przez Pary Młode dekorację prezentów i podziękowań dla gości. Idealnie wpasują się w niemal każdą dekorację stołu, poprzez odpowiednie dobranie wzoru – rodzaju kwiatów oraz kolorystyki etykiety, Zależnie od wybranego kwiatowego wzoru, sprawdzą się doskonale zarówno na przyjęciach rustykalnych i folk, romantycznych – utrzymanych w stylistyce shabby chick i boho chick,  jak i podczas klasycznych uroczystości w eleganckich, pałacowych wnętrzach.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Etykiety Basic

Idealne do wydruków na kolorowych papierach

Proste, graficzne etykiety typu basic to uniwersalny sposób na dostosowanie wybranych przez Was podziękowań dla gości do wybranego stylu przyjęcia weselnego. Poprzez dobór motywu oraz odpowiedniego papieru udaje nam się stworzyć wyjątkową dekorację, zachowując przy tym elegancką prostotę.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Etykiety Glamour

Eleganckie przyjęcia z hollywoodzkim blichtrem wymagają odpowiedniej bogatej oprawy. Etykiety utrzymane w kolorach złota i srebra, wykorzystujące motyw diamencików, brokatu i naturalnej faktury złotych, bądź srebrnych płatków w tej roli sprawdzają się znakomicie.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Etykiety z Serduszkami

Motyw serca to w dalszym ciągu aktualne i piękne wyobrażenie łączącej Państwa Młodych miłości. Szczerej, prawdziwej i niepoddanej logice rozumu. Właśnie dlatego ten klasyczny wzór towarzyszy nam na codzień w przygotowaniu Waszych idealnych etykiet! Wierzymy (za Blaise Pascalem) że “Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.”

Kliknij w obrazek aby powiększyć
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro