Prezent dla Gości Blueberry Hard Candies Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Wild... Następny Produkt Prezent dla Gości Peach...

Prezent dla Gości “Blueberry Hard Candies”

Podziękowanie dla gości “Blueberry Hard Candies” od Gift Factory For Weddings to wesoła propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w modnym, nowoczesnym charakterze. Świętnie sprawdzi się podczas imprezy w stylu disco, pin-up, hippie czy boho-chic. Karmelki z manufaktury w miksie kolorystycznym sprawdzą się także świetnie jako drobny upominek dla najmłodszych uczestników przyjęcia :)!

Na prezent składają się:

Ręcznie Skręcane Karmelki o Smaku Jagodowym w eleganckim, szklanym słoiku z korkowym zamknięciem wykończonym drewnianym serduszkiem z napisem love wraz z kokardą ze sznurka i spersonalizowaną etykietą.

Cena:  14,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro