Chocolate Heart with Cranberries Poprzedni Produkt Prezent dla Gości White... Następny Produkt Chocolate Heart with...

Prezent dla Gości “Chocolate Heart with Cranberries”

Podziękowanie dla gości “Chocolate Heart with Cranberries” od Gift Factory For Weddings to propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Czasem mniej znaczy więcej – proste czekoladowe serduszko z ciemnej czekolady z liofiliozowanymi żurawinami ozdobiona rustykalną koronką sprawdzi się świetnie jako podziękowanie dla gości, zarówno na przyjęciach w stylu rustykalnym i utrzymanych w kobiecym klimacie, a przy wymianie koronki na wstążeczkę w odpowiednim kolorze w niemal każdej stylistyce weselnej. Co więcej… kto nie lubi czekolady :)?

Na prezent składa się:

Serce z Ciemnej Czekolady z Żurawinami z Polskiej Manufaktury wraz z spersonalizowaną etykietką i kokardką z rustykalnej koronki

Cena: 12,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro