Chocolate Heart with Strawberries Poprzedni Produkt Chocolate Heart with... Następny Produkt Prezent dla Gości "Sugar...

Prezent dla Gości “Chocolate Heart with Strawberries”

Podziękowanie dla gości “Chocolate Heart with Strawberries” od Gift Factory For Weddings to propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Czasem mniej znaczy więcej – proste czekoladowe serduszko z mlecznej czekolady z liofiliozowanymi truskawkami ozdobiona prostym jutowym sznureczkiem sprawdzi się świetnie jako podziękowanie dla gości, zarówno na przyjęciach w stylu rustykalnym i utrzymanych w eko klimacie, a przy wyminie sznureczka na wstążeczkę w odpowiednim kolorze w niemal każdej stylistyce weselnej. Co więcej… kto nie lubi czekolady :)?

Na prezent składa się:

Serce z Mlecznej Czekolady z Truskawkami z Polskiej Manufaktury wraz z spersonalizowaną etykietką i kokardką z jutowego sznureczka.

Cena: 11,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro