Prezent dla Gości 22 Karat Edible Gold Chocolate Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Italian... Następny Produkt Prezent dla...

Prezent dla Gości “22 Karat Edible Gold Chocolate

Podziękowanie dla gości “22 Karat Edible Gold Chocolate” od Gift Factory For Weddings to propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w stylu glamour, zorganizowanego z hollywoodzkim przepychem i elegancją. Czekolada udekorowana płatkami jadalnego 22-karaktowego złota to propozycja, która doskonale uzupełni dekorację stołów w pałacowych wnętrzach i na salach balowych.

Na prezent składa się:

Ciemna Czekolada z Płatkami Jadalnego 22-karatowego Złota z Polskiej Manufaktury wraz z spersonalizowaną naklejką oraz ozdobną wstążką.

Cena: 9,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro