Prezent dla Gości Almonds in White Chocolate in Weck Jar Poprzedni Produkt Prezent dla Gości... Następny Produkt Prezent dla Gości Almonds...

Prezent dla Gości “Almonds in White Chocolate in Weck Jar”

Podziękowanie dla gości “Almonds in White Chocolate in Weck Jar” od Gift Factory For Weddings to unikalna propozycja prezentu na romantyczne przyjęcie weselne, organizowane w stylu rustykalnym, boho-chic lub shabby-chic. Świetnie sprawdzi się także jako prezencik dla gości podczas romantycznego przyjęcia na łonie natury. Chrupiące migdały zatopione w słodkiej białej czekoladzie to wariacja na temat tradycyjnego włoskiego podziękowania “Confetti” – migdałów w lukrze.

Na prezent składają się:

Migdały w Białej w Czekoladzie z Polskiej Manufaktury Czekolady w w szklanym słoiczku z zamknięciem typu Weck wraz ze spersonalizowaną etykietą i kokardką z koronki.

Cena:  9,40 PLN 

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro