Prezent dla Gości Chocolate Malt Balls in Weck Jar Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Almonds... Następny Produkt Prezent dla...

Prezent dla Gości “Chocolate Malt Balls in Weck Jar”

Podziękowanie dla gości “Chocolate Malt Balls in Weck Jar” od Gift Factory For Weddings to unikalna propozycja prezentu zarówno na ślub i przyjęcie weselne w stylu rustykalnym czy boho, jak i na romantyczne przyjęcie na łonie natury. Rozpływające się w ustach chrupki w czekoladzie przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym łasuchom.

Na prezent składają się:

Chrupki w Czekoladzie tzw. Chocolate Malt Balls z Polskiej Manufaktury Czekolady w szklanym słoiczku z zamknięciem typu Weck ozdobionym kokardą z rustykalnej koronki wraz ze spersonalizowaną etykietą.

Cena:  7,90 PLN 

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro