Prezent dla Gości Dark Chocolate Chocostick Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Milk... Następny Produkt Prezent dla Gości Organic...

Prezent dla Gości “Dark Chocolate Chocostick

Podziękowanie dla gości “Dark Chocolate Chocostick” od Gift Factory For Weddings to oryginalna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu weselnym. Zależnie od wybranej dekoracji i wzoru etykiety równie dobrze sprawdzi się na weselach w stylach boho-chic, shabby-chic, jak i na przyjęciu zorganizowanym w stylu rustykalnym.

Na prezent składa się:

Dark Chocolate Chocostick, Czyli Gorzka Czekolada 70% Kakao na Patyku z Manufaktury Czekolady wraz z dekoracją z rustykalnej koronki oraz spersonalizowaną etykietą.

Cena: 9,50 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro