Prezent dla Gości Classic Mints Marine Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Green... Następny Produkt Prezent dla Gości...

Prezent dla Gości “Classic Mints Marine”

Podziękowanie dla gości “Classic Mints Marine” od Gift Factory For Weddings to nowoczesna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne organizowane w stylu marynistycznym, z motywem przewodnim żeglarskim lub marynarskim. Pudrowe miętówki jako podziękowanie dla gości to klasyczne, brytyjskie rozwiązanie. Szczególnie popularne dzięki grze słownej polegającej na przekształceniu frazy “meant to be together” (przeznaczeni sobie) na “mint to be together”. Prezent świetnie sprawdzi się zarówno podczas międzynarodowych, często dwujęzycznych uroczystości, jak i jako nowoczesny dodatek do modnych przyjęć, szczególnie tych organizowanych na plaży.

Na prezent składają się:

Klasyczne Pudrowe Cukierki Miętowe Classic Mints w eleganckim, szklanym słoiku z korkowym zamknięciem wraz z ozdobnym sznurkiem, spersonalizowaną etykietą i dekoracją w postaci drewnianego serduszka.

Cena:  8,90 PLN 

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro