Prezent dla Gości “Dolly Mixture Eco” Poprzedni Produkt Prezent dla Gości "Mini... Następny Produkt Prezent dla Gości Dolly...

Prezent dla Gości “Dolly Mixture Eco”

Podziękowanie dla gości “Dolly Mixture Eco” od Gift Factory For Weddings to wyjątkowe podziękowanie dla Waszych gości. W małym szklanym słoiczku zamknęliśmy tradycyjną brytyjską mieszankę słodyczy tzw. “dolly mixture”, składającą się z mięciutkich mini pianek i żelek w cukrowej polewie, wszystkich w geometrycznych kształtach. Mieszanka utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, z przewagą lila i fioletu, która idealnie wpasowuje się w klimat jesiennych przyjęć weselnych.

Na prezent składają się:

Brytyjska Mieszanka Słodyczy tzw. Dolly Mixture słoiczku z korkowym zamknięciem ozdobionym dekoracją z jutowego sznurka wraz ze spersonalizowaną wiszącą etykietą.

Cena: 9,40 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro