Prezent dla Gości Italian Silver Almonds Vintage Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Peach... Następny Produkt Prezent dla Gości 22 Karat...

Prezent dla Gości “Italian Silver Almonds Vintage”

Podziękowanie dla gości “Italian Silver Almonds Vintage” od Gift Factory For Weddings to klasyczna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne. Zależnie od wybranego rodzaju dekoracji sprawdzi się na przyjęciach o różnorodnej stylistyce: od wesela w stylu vintage, glamour, przez boho-chic, aż do inspracji rodem z Hollywood.

Na prezent składa się:

Włoskie Migdały Confetti Pokryte Srebrnym Lukrem  w eleganckim szklanym słoiczku (200ml) z korkowym zamknięciem wraz z ozdobą z szarej koronki oraz spersonalizowaną etykietą.

Cena: 16,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro