Prezent dla Gości Pear Lollipop Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Wild... Następny Produkt Prezent dla Gości Lemon...

Prezent dla Gości “Pear Lollipop”

Podziękowanie dla gości “Pear Lollipop” od Gift Factory For Weddings to radosna i pełna humoru propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne. Najchętniej lizaki wybierana są na przyjęcia weselne w stylu pin-up lub disco, jednak przy odpowiednio dobranej stylizacji świetnie wpasowują się w klimat dziewczęcych przyjęć w stylu boho-chic i shabby-chic.

Na prezent składa się:

Ręcznie Skręcany Lizak na Patyku o Smaku Gruszkowym z Poznańskiej Manufaktury w zielono-białej kolorystyce ozdobiony koronką i spersonalizowaną etykietą.

* Lizaki są przygotowywane w manufakturze – ręcznie skręcane. Kolorystyka lizaka i jego smak są zgodne z opisem, skręt lizaka ma jednak charakter unikatowy, zależy od jednostkowego ręcznego skręcenia masy cukrowej, tym samym może różnić się od skrętu na zdjęciu.

Cena: 10,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz (produkt na zamówienie – czas oczekiwania około 7 dni)

 

 

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro