Prezent dla Gości Watermelon Marshmallows Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Classic... Następny Produkt Prezent dla Gości Extra...

Produkt Wyprzedany!

Prezent dla Gości “Watermelon Marshmallows”

Podziękowanie dla gości “Watermelon Marshmallows” od Gift Factory For Weddings to to niecodzienna i bardzo kobieca propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w stylu boho-chic i shabby-chic. Przy odpowiednio dobranej dekoracji malinowe pianki sprawdzą się świetnie także na przyjęciach utrzymanych w romantycznej lub rustykalnej stylizacji.

Na prezent składają się:

Pudrowe Pianki w Kształcie i o Smaku Arbuzowym z Hiszpańskiej Manufaktury 6 szt.  w białej, papierowej torbie wraz z dekoracją ze wstążki i spersonalizowaną naklejką.

Cena: 5,50 PLN 

Zobacz Inne Prezenty dla Gości

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro