Prezent dla Gości Chocolate Minibars Esmeraldas Milk Poprzedni Produkt Prezent dla Gości... Następny Produkt Prezent dla Gości...

Prezent dla Gości “Chocolate Minibars Esmeraldas Milk”

Podziękowanie dla gości “Chocolate Minibars Esmeraldas Milk” od Gift Factory For Weddings to klasyczna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Kobiece opakowanie czekoladek w kolorze błękitu pozwala na ich szczególne dopasowanie do romantycznych przyjęć w stylu shabby-chick, boho-chick lub vintage.

Mleczne czekoladki Esmeraldas Milk są produkowane z ziaren kakaowca pochodzących z pacyficznych lasów mglistych Ekwadoru i zawierają 42% kakao. Delikatna w smaku mleczna czekolada o karmelowo-orzechowym aromacie została wzbogacona o dodatek soli morskiej Fleur de Sel.

Na prezent składają się:

Szwajcarskie Czekoladki z Ekwadorskiej Mlecznej Czekolady 42% Kakao Klasy Premium Original Beans Esmeraldas Milk 2 szt.  wraz z ozdobną wstążką i spersonalizowaną etykietą.

Cena: 10,50 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro