Prezent dla Gości Chocolate Minibars Piura Porcelana Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Organic... Następny Produkt Prezent dla Gości...

Prezent dla Gości “Chocolate Minibars Piura Porcelana

Podziękowanie dla gości “Chocolate Minibars Piura Porcelana” od Gift Factory For Weddings to klasyczna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Kobiece opakowanie czekoladek w kolorze fuksji pozwala na ich szczególne dopasowanie do przyjęć organizowanych z hollywoodzkim sznytem, szczególnie pasującym do wesela w stylu glamour lub shabby-chic.

Czekoladki Piura Porcelana są produkowane z ziaren kakaowca z Piura River Valley w Peruwiańskich Andach i zawierają aż 75% kakao. Tą wyjątkową czekoladę charakteryzują wyczuwalne nuty smakowe limonki, malin i prażonych pekanów.

Na prezent składają się:

Szwajcarskie Czekoladki z Peruwiańskiej Gorzkiej Czekolady 75% Kakao Klasy Premium Original Beans Piura Porcelana 2 szt.  wraz z ozdobną wstążką i spersonalizowaną etykietą.

Cena: 10,50 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro