Prezent dla Gości Chocolate Minibars Edel Weiss Poprzedni Produkt Prezent dla Gości... Następny Produkt Prezent dla Gości Original...

Prezent dla Gości “Chocolate Minibars Edel Weiss”

Podziękowanie dla gości “Chocolate Minibars Edel Weiss” od Gift Factory For Weddings to klasyczna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Kobiece opakowanie czekoladek w kolorze jasnego różu pozwala na ich szczególne dopasowanie do romantycznych przyjęć w stylu shabby-chick, boho-chick lub vintage.

Czekoladki z białej czekolady Edel Weiss są produkowane z organicznego masła kakaowego Trinitario pochodzącego z doliny Yuna River Valley w Republice Dominikańskiej i zawierają 40% kakao. Delikatna w smaku biała czekolada o  wyczuwalnej bananowej nucie.

Na prezent składają się:

Szwajcarskie Czekoladki z Dominikańskiej Białej Czekolady 40% Kakao Klasy Premium Original Beans Edel Weiss 2 szt.  wraz z ozdobną wstążką i spersonalizowaną etykietą.

 

Cena: 10,50 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro