Prezent dla Gości Peanuts in Yoghurt Greenery Poprzedni Produkt Prezent dla Gości... Następny Produkt Prezent dla Gości Peanuts...

Prezent dla Gości “Peanuts in Yoghurt Greenery

Podziękowanie dla gości “Peanuts in Yoghurt Greenery” od Gift Factory For Weddings to kolejna z pozycji w “bakaliowym” asortymencie naszego sklepu. Orzechy w pysznej, jogurtowej polewie, nie tylko stanowią uniwersalny prezent, który niemalże każdemu z gości przypadnie do gustu, to jeszcze poprzez zastąpienie klasycznej ciemnej czekolady – białą jogurtową polewą, świetnie wpasowują się w ślubną dekorację stołu.

Na prezent składają się:

Orzechy Arachidowe w Polewie Jogurtowej w szklanym słoiczku (pojemność: 55ml) z korkowym zamknięciem wraz z dekoracją z jutowego sznurka, drewnianego serduszka, uzupełniony o spersonalizowaną etykietkę.

Cena:  5,90 PLN 

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro