Prezent dla Gości Raspberry Pink Marshmallows Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Lemon... Następny Produkt Prezent dla Gości...

Prezent dla Gości “Raspberry Pink Marshmallows”

Podziękowanie dla gości “Pink Raspberry Marshmallows” od Gift Factory For Weddings to niecodzienna i bardzo kobieca propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w stylu boho-chic i shabby-chic. Przy odpowiednio dobranej dekoracji malinowe pianki sprawdzą się świetnie także na przyjęciach utrzymanych w romantycznej lub rustykalnej stylizacji.

Na prezent składa się:

Mleczne Pianki Obsypane Różowym Cukrem o Smaku Malinowym z Hiszpańskiej Manufaktury 6-7szt. w modnej, papierowej torbie typu eco wraz z ozdobną koronką i spersonalizowaną etykietą.

Cena: 6,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro