Prezent dla Gości Premium Honey in Cork Bottle & Honey Dipper Poprzedni Produkt Prezent dla... Następny Produkt Prezent dla Gości "Premium...

Prezent dla Gości “Premium Honey in Cork Bottle & Honey Dipper

Podziękowanie dla gości “Premium Honey in Cork Bottle & Honey Dipper” od Gift Factory For Weddings to propozycja prezentu dla gości na ślub i przyjęcie weselne utrzymane w stylu vintage. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia weselnego z hipsterskim motywem przewodnim, jak i podczas bardziej romantycznych przyjęć zorganizowanych w stylistyce boho, shabby, czy rustykalnej.

Na prezent składa się:

Miód z Certyfikowanej Pasieki w wyjątkowejm szklanej butelce 175ml korkowym zamknięciem wraz ze spersonalizowaną etykietą, w zestawie z drewnianym czerpakiem do miodu.

Cena: 11,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro