Prezent dla Gości Premium Honey with Rustic Lace & Honey Dipper Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Premium... Następny Produkt Prezent dla Gości Premium...

Prezent dla Gości “Premium Honey with Rustic Lace & Honey Dipper”

Podziękowanie dla gości “Premium Honey with Rustic Lace & Honey Dipper” od Gift Factory For Weddings to propozycja prezentu dla gości na ślub i przyjęcie weselne utrzymane w rustykalnym, romantycznym stylu. Świetnie sprawdzi się także podczas ślubu i wesela w stylistyce boho chic i shabby chick.

Na prezent składa się:

Miód z Certyfikowanej Pasieki w szklanym, eleganckim słoiczku z dekoracyjną kokardą z bawełnianej koronki* wraz ze spersonalizowaną etykietą w zestawie z drewnianym czerpakiem do miodu.

*koronka do wyboru w kolorach białym i ecru

Cena: 9,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro