Prezent dla Gości Premium Small Honey Romantic Poprzedni Produkt Prezent dla Gości "Premium... Następny Produkt Prezent dla Gości Premium...

Prezent dla Gości “Premium Small Honey Romantic”

Podziękowanie dla gości “Premium Small Honey Romantic” od Gift Factory For Weddings to propozycja klasycznego prezentu na ślub i przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu ślubnym. Odpowiednio dobrana etykieta i dekoracja ze sznurka lub wstążki zamienią ten prezent w stylowy dodatek do przyjęcia w stylu rustykalnym, vintage, boho-chic, czy shabby-chic, Tego typu prezent jest uniwersalnym rozwiązaniem, idealnie wpasowującym się zarówno w przyjęcia organizowane w eleganckich salach, jak i plenerowe przyjęcia weselne w lesie lub na łące. Na zdjęciu wersja z kwiatową, romantyczną etykietą i elegancką wstążeczką.

Na prezent składa się:

Miód z Certyfikowanej Pasieki  w klasycznym słoiczku wraz ze spersonalizowaną naklejką i kokardką z satynowej lub atłasowej tasiemki.

Cena: 4,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro