Prezent dla Gości Raspberry Hard Candies Rustic Poprzedni Produkt Prezent dla... Następny Produkt Prezent dla...

Prezent dla Gości “Raspberry Hard Candies Rustic”

Podziękowanie dla gości “Raspberry Hard Candies Rustic” od Gift Factory For Weddings to wesoła propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w modnym, nowoczesnym charakterze.  Propozycja w tym wariancie dekoracyjnym szczególnie dedykowana na wesela w rustykalnym, wiejskim stylu. Szczególnie dla tych z zamiłowaniem do miliona kolorów folkloru :)! Kolorowe karmelki z manufaktury sprawdzą się także świetnie jako drobny upominek dla najmłodszych uczestników przyjęcia :)!

Na prezent składają się:

Ręcznie Skręcane Karmelki o Smaku Malinowym w eleganckim, szklanym słoiku z korkowym zamknięciem wraz z dekoracją z koronki i drewnianego serduszka z napisem LOVE oraz spersonalizowaną etykietą.

Cena:  8,50 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
EUR Euro