Prezent dla Gości Raspberry Hard Candies Poprzedni Produkt Prezent dla... Następny Produkt Prezent dla Gości Wild...

Prezent dla Gości “Raspberry Hard Candies”

Podziękowanie dla gości “Raspberry Hard Candies” od Gift Factory For Weddings to wesoła propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w modnym, nowoczesnym charakterze.  Uniwersalna propozycja na przyjęcie weselne w niemalże każdym stylu. Odpowiednio, kolorystycznie dobrane dodatki (wstążka, koronka, etykieta) pozwolą dopasować prezent zarówno na ślub w stylu rustykalnym, boho, jak i hippie :)! Kolorowe karmelki z manufaktury sprawdzą się także świetnie jako drobny upominek dla najmłodszych uczestników przyjęcia :)!

Na prezent składają się:

Ręcznie Skręcane Karmelki o Smaku Malinowym w eleganckim, szklanym słoiku z korkowym zamknięciem wraz z dekoracją z szarej koronki, kokardą ze wstążki  i spersonalizowaną naklejką.

Cena:  14,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro