Prezent dla Gości Strawberry & Cream Drops Rustic Poprzedni Produkt Prezent dla Gości... Następny Produkt Prezent dla Gości Peanuts...

Prezent dla Gości “Strawberry & Cream Drops Rustic

Podziękowanie dla gości “Strawberry & Cream Drops Rustic” od Gift Factory For Weddings to niecodzienna propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w romantycznym, kobiecym stylu. Szczególnie świetnie sprawdzi się na rustykalnych przyjęciach z przymrużeniem oka. W szklanym słoiczku pod korkową zatyczką zamknęliśmy żelko-pianki o smaku truskawkowo-jogurtowym.

Na prezent składają się:

Hiszpańskie Różowo-Kremowe Pianki tzw. Strawberry & Cream Drops o Smaku Truskawkowo-Jogurtowym szklanym słoiczku z korkowym wraz z spersonalizowaną etykietą i dekoracją z rustykalnej koronki.

Wymiary produktu: 7 cm średnica | 8,5 cm wysokość
Pojemność: 200 ml

Cena:  9,90 PLN 

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro