Prezent dla Gości Wild Strawberries Rustic Poprzedni Produkt Prezent dla Gości Mini... Następny Produkt Prezent dla Gości Heart...

Prezent dla Gości “Wild Strawberries Rustic”

Podziękowanie dla gości “Wild Strawberries Rustic” od Gift Factory For Weddings to wyjątkowe podziękowanie dla Waszych gości. W szklanym słoiczku zamknęliśmy pyszne żelki o smaku poziomkowym. Wesołe podziękowanie dla gości, idealne na letnie przyjęcia weselne – szczególnie wdzięcznie sprawdza się w czerwcu, kiedy truskawki i poziomki królują na Waszych weselnych tortach.

Na prezent składają się:

Żelki w Kształcie i o Smaku Poziomkowym słoiczku z korkowym zamknięciem, dekoracją w postaci kokardy z rustykalnej koronki oraz spersonalizowaną wiszącą etykietą.

Wymiary produktu: 7 cm średnica | 8,5 cm wysokość
Pojemność: 200 ml

Cena: 9,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro