Prezent dla Gości Wild Strawberry Hard Candies Nautical Poprzedni Produkt Prezent dla... Następny Produkt Prezent dla Gości Wild...

Prezent dla Gości “Wild Strawberry Hard Candies Nautical”

Podziękowanie dla gości “Wild Strawberry Hard Candies Nautical” od Gift Factory For Weddings to wesoła propozycja prezentu na ślub i przyjęcie weselne w modnym, nowoczesnym charakterze.  Świetnie sprawdzi się na wesele w stylu marynistycznym, organizowanym w marinie lub na plaży. Kolorowe karmelki z manufaktury sprawdzą się także świetnie jako drobny upominek dla najmłodszych uczestników przyjęcia :)!

Na prezent składają się:

Ręcznie Skręcane Karmelki o Smaku Poziomkowym w eleganckim, szklanym słoiku z korkowym zamknięciem wraz z marynistyczną dekoracją z dwukolorowego sznurka i drewnianego serduszka z napisem LOVE  i spersonalizowaną etykietą.

Cena:  14,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

UWAGA! Każdy z naszych prezentów jest przygotowywany i pakowany według Waszych wskazówek! Nie straszne nam są zmiany dekoracji, wzoru, czy koloru etykiety! Każdy prezent jesteśmy w stanie dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego.
Powyższe zdjęcie stanowi propozycję dekoracji, którą możemy wykonać 1:1, lub na Wasze życzenie odpowiednio zmienić lub modyfikować.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro