Zestaw Prezentowy Cantuccini with Nuts & Wine Poprzedni Produkt Zestaw Prezentowy... Następny Produkt Zestaw Prezentowy...

Zestaw Prezentowy “Cantuccini with Nuts & Wine”

Zestaw prezentowy “Cantuccini with Nuts & Wine” to klasyczny zestaw prezentowy skomponowany w oparciu o wino i słodki dodatek. Trzon zestawu stanowi czerwone wino wytrawne Calusari Pinot Noir pochodzące z Viile Timisului (winnice w regionie Banat w zachodniej części kraju graniczącym z Transylwanią, w pobliżu miasta Timisoara). Wino charakteryzuje delikatna barwa kamieni granatu i wyjątkowy aromat, w którym wyczuwalne są nuty fiołków, suszonych wiśni, truskawek, malin i cynamonu. Dopełnienie dla wina stanowią toskańskie ciasteczka cantuccini z Prato z gorzką czekoladą i orzechami laskowymi. Cantuccini to tradycyjne toskańskie ciasteczka, zwane także często “biscotti di Prato”, czyli ciastka z Prato, w klasycznej wersji wypiekane są z użyciem migdałów. Degustuje się je najczęściej poprzez maczanie w winie (stąd stanowią świetny duet z czerwonym pinot noir) lub w kawie, czy herbacie.

W skład zestawu wchodzą:

– Czerwone Wino Wytrawne Calusari Pinot Noir
– Toskańskie Cantuccini z Prato z Gorzką Czekoladą i Orzechami Laskowymi “Cantucini Cioccolato Fondente Extra e Nocciole”
– Skrzynka Drewniana Gift Factory

*Ozdobne laski cynamonu i plastry suszonej pomarańczy to dodatkowa dekoracja, która nie została wliczona w cenę bazową produktu. Istnieje możliwość  dołożenia tego typu dekoracji w cenie 7 PLN / zestaw.

Cena: 89,90 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro