Zestaw Prezentowy Chocolates with Salted Almonds & Wine Poprzedni Produkt Zestaw Prezentowy... Następny Produkt Zestaw Prezentowy White...

Zestaw Prezentowy “Chocolates with Salted Almonds & Wine”

Zestaw prezentowy ” Chocolates with Salted Almonds & Wine” to klasyczny kosz prezentowy z winem i czekoladkami. Bohaterem zestawu jest białe wino wytrawne z Viile Timisului (winnice w regionie Banat w zachodniej części kraju graniczącym z Transylwanią, w pobliżu miasta Timisoara). Wino opisywane jako dojrzałe, o owocowych nutach mango i brzoskwini, w smaku pełne, maślane, o czystym i orzeźwiającym zakończeniu. Ciekawy aromat zawdzięcza 3 miesięcznemu dojrzewaniu w beczce z dębu francuskiego (procesowi poddane zostaje 50% wina, dzięki czemu dębowy, dymny posmak nie jest nadto dominujący). Dopełnieniem zestawu są belgijskie trufle czekoladowe z kremowym nadzieniem i czekoladki z solonymi migdałami.

W skład zestawu wchodzą:

– Białe Wino Wytrawne Calusari Chardonnay
– Krążki z Deserowej Czekolady z Solonymi Migdałami Jacobsen
– Trufle Kakaowe z Nadzieniem “Truffel Cacao Buttercream” Hamlet
– Skrzynka Drewniana Gift Factory

*Ozdobne laski cynamonu i plastry suszonej pomarańczy to dodatkowa dekoracja, która nie została wliczona w cenę bazową produktu. Istnieje możliwość  dołożenia tego typu dekoracji w cenie 7 PLN / zestaw.

Cena: 89 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro