Zestaw Prezentowy Gingerbreads & Wine Poprzedni Produkt Zestaw Prezentowy Folk... Następny Produkt Zestaw Prezentowy Advocat...

Zestaw Prezentowy “Gingerbreads & Wine”

Zestaw prezentowy “Gingerbreads & Wine” to jedna z najbardziej klasycznych spośród propozycji naszych zestawów prezentowych. W drewnianej skrzyneczce (tzw. giftbox) umieściliśmy klasyczny duet prezentowy – miodowe pierniczki z ziarenkami słonecznika oraz białe wytrawne wino, szczepu pinot grigio. Wino wchodzące w skład zestawu to wino z Viile Timisului (winnice w regionie Banat w zachodniej części kraju graniczącym z Transylwanią, w pobliżu miasta Timisoara), otrzymane z ręcznie zbieranych o świcie winogron pochodzących w 100% z winnic producenta. WIno charakteryzuje przyjemna, orzeźwiająca, owocowa kompozycja zapachowo-smakowa – wyczuwalne nuty to: grejpfrut, brzoskwinie, melon, jabłka, cytrusy.

W skład zestawu wchodzą:

Białe Wino Wytrawne Calusari Pinot Grigio
Tradycyjne Pierniki Miodowe ze Słonecznikem
– Skrzynka Drewniana Gift Factory

*Ozdobne laski cynamonu i plastry suszonej pomarańczy to dodatkowa dekoracja, która nie została wliczona w cenę bazową produktu. Istnieje możliwość  dołożenia tego typu dekoracji w cenie 7 PLN / zestaw.

Cena: 89 PLN

Zapytaj o produktKup teraz

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro